Qendrim Husaj , Nderim Haxhiaj


You are not connected. Please login or register

Elifi

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Elifi on Sat Oct 10, 2009 11:53 pm

QeNdRiM

QeNdRiM
.
.
ELIFI: Program i lehtë për mësimin e shkronjave të Kuranit dhe rregullat e texhvidit.SHKARKO

http://nektariivulosur.tk

2 Re: Elifi on Sat Oct 10, 2009 11:53 pm

QeNdRiM

QeNdRiM
.
.

Vërejtje

Këto programe janë të nevojshme:ose


_________________
_______________________
Me të vërtetë, jobesimtarët janë armiqtë tuaj të hapur" (Nisa, 101)


_______________________
Njeriu jeton me nje stoli, ai është turpi...
http://nektariivulosur.tk

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

 
  •  

Free forum hosting | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com