Qendrim Husaj , Nderim Haxhiaj


You are not connected. Please login or register

Es-selamu alejkum

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Es-selamu alejkum Empty Es-selamu alejkum on Sat Sep 18, 2010 5:45 am

lazi82

lazi82
Es-selamu alejkum të nderuar Administrator, moderatorë dhe ju antarë/e ju informojm për forumin më të madh islam www.islami-eshte-drit.albanianforum.net i cili forum ka arit shumë ku numron mbi 750 antarë dhe ka diku 5668 artikuj.
Ne posedojm edhe filmat më të ri të përkthyer me titrim në gjuhën shqipe si: Gurgullima e lumejve të xhenentit, Zgjimi i Davudi Tait, Haxhiu i Vogël, Në Medine smunda të mrijë,Djali që pa ëndër vdekjen, pastaj kemi filmat:Ibrahimi a.s,Hz.Jusufi 45 epizoda,Ebu Hanife,Faikoi Kurejsh,Audio Albume nga shumë këndues të ilahijeve, Video Ilahije, Audio dhe Video Ligjerata nga Hoxhalalrët më eminent, Texte të shumta të cilat arin për cdo dit nga 50 postime e më shumë na vizitoni dhe do të bindeni e isnhallahu teala do të kemi dobi nga psotimet e juaja.

Me respekt stafi i forumit:
Admin:Ilaz Salihi
www.islami-eshte-drit.albanianforum.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

 
  •  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com