Qendrim Husaj , Nderim Haxhiaj


You are not connected. Please login or register

Webcam 7 v0.9.9.4 Build 33462 for Windows 7 ML

Go down  Message [Page 1 of 1]

nDeRiM

nDeRiM
.
.
Webcam 7 Pro - një dobi të fuqishme për të punuar me kamera Web, tani me mbështetjen e plotë të Windows 7! Lejon që të japë qasje në aparatin tuaj për çdo përdorues në kompjuter pa instaluar programi të veçantë server. Të gjitha programet e nevojshme janë ndërtuar direkt në Webcam XP Pro, kështu që ju duhet të konfiguroni vetëm disa parametra, të tilla si port server dhe rrugën drejt një directory lokale. Mjaft e thjeshtë në konfigurim: një Webcam XP Pro ka të gjitha shërbimet e nevojshme, dhe për këtë arsye duhet të vendosë një disa parametra, dmth, të përcaktojë portin e serverit dhe rrugën drejt një directory lokale. Përveç video foto të marra nga kamerat web, ju mund të përdorni video që është transmetuar mbi LAN.Code:

http://ugotfile.com/file/464928/wc7v0.9.9.4.Build.33462.for.Windows.7.ML.rar
OR
rapidshare.com wc7v0.9.9.4.Build.33462.for.Windows

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

 
  •  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com