Qendrim Husaj , Nderim Haxhiaj


You are not connected. Please login or register

Panda Internet Security 2009 (Build 14.00)

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Panda Internet Security 2009 (Build 14.00) on Wed Oct 07, 2009 1:38 pm

nDeRiM

nDeRiM
.
.

Panda Internet Security 2009 Build 14,00 aplikim FinalSoftware që siguron mbrojtje maksimale kundër vjedhjes së identitetit dhe të tjera interneti threatsPanda Sigurimi i internetit është një zgjidhje e plotë të sigurisë për bizneset dhe profesionistët në pjatë forca të blinduara computer.The tuaj të re Panda Internet Security ofron mbrojtje më të plotë në mënyrë që ju mund të përdorni Internet me paqen absolute të mind.It pengon vjedhjen e të dhënave (të dhënat login, numrat e kartës së kreditit, etj) dhe ju mbron nga rreziqet e internetit të tjera, të tilla si viruse, spyware, hackers dhe fraud.Here online janë disa tipare kryesore të "Ariu Sigurimi i internetit ": * Mbrojtja kundër spyware-eve. Mbron fshehtësinë tuaj nga Spyware parandaluar nga të qenit i instaluar në kompjuterin tuaj. Mbrojtjen anti-spyware nuk lejon këtë lloj të software nga hartimit të dhëna për shprehitë tuaja të internetit dhe preferencat .* mbrojtjen kundër kërcënimeve të panjohura. Falë teknologjive revolucionare TruPrevent tani, më shumë se kurrë, ju do të mbrohen kundër malware në çdo kohë .* Mbrojtja kundër të gjitha llojet e malware. Jo vetëm që ju të mbrojtur kundër viruseve. Tani ju keni të integruar mbrojtjen e aftë për të luftuar të gjitha llojet e softuerit me qëllim të keq: pirateri tools, shaka, biskota me qëllim të keq, viruse, etj .* Mirembajtjes. Bëni kopje backup të dokumenteve tuaja më të vlefshëm për të shmangur humbjen e tyre në rast të fatkeqësive. Ju mund të bëni kopje rezervë i dokumenteve tuaja lehtë në vendin që ju zgjedhni: USB removable drives, CD, DVD, ose edhe serverat e internetit të sigurt .* Firewall. Neutralizon viruset rrjetit dhe pengon ndërhyrje të mundshme ose sulmeve nga hakerët duke u përpjekur të hyjnë në kompjuterin tuaj nëpërmjet Anti .* internet-filtër spam. Ju mbron kundër junk mail, duke kursyer kohë dhe burime. Anti-spam mbrojtje do të mbajë kutinë tuaj të lirë nga junk mail i dërgoi masivisht nëpër .* mbrojtjen internet Identity. Ju mbron kundër numrit në rritje të përpjekjeve për mashtrim në internet. Për shembull, ju mund të shmangur bankare shaka / shërbimeve financiare faqeve Web që janë të kontrolluara të vërtetë nga fraudsters .* fjalëkalimet tuaja dhe numrat e kartës së kreditit tani do të jenë të sigurtë se kurrë. Asnjë nga këto të dhëna mund të largohet nga ju kompjuter pa miratimin tuaj, para .* Nëse ju lidheni Web nëpërmjet modem, ju nuk do të ketë për t'u shqetësuar për thirrjet që bëhen për të premium-rate numrat pa miratimin tuaj .* përmbajtjen Web filtrim. Në qoftë se kompjuteri juaj është përdorur nga njerëz të tjerë, ju mund të vënë kufizime në përmbajtjen e ata mund të kenë qasje në internet. Konfiguro filtra për çdo përdorues dhe ju nuk do të duhet të shqetësuar për përdoruesit e qasjes në disa përmbajtje të papërshtatshme .* Mbrojtja kundër dobësitë. Ju mbron kundër vrima të sigurisë në aplikime të caktuara që mund të bëjë kompjuteri juaj pre e lehtë për të gjitha llojet e softuerit me qëllim të keq dhe hakerat. Tani ju mund të rregullojmë zbuluar dobësitë në kompjuterin tuaj, duke ju dhënë siguri edhe më të madh .* Shërbimet. Enjoy gamë të gjerë të shërbimeve që ne ofrojmë. Tani ju keni një ekip të tërë të IT ekspertë sigurie për t'ju ndihmuar në zgjidhjen e ndonjë pyetje që mund të lindin. Përveç kësaj, në Web faqen tonë, ju mund të hyni versionet e fundit të produkteve tona dhe të gjitha informatat që ju nevojiten.


Uploading Links :-
Check Download Links Code:

uploading.com PIS2009B14Final.rar

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

 
  •  

Make a forum | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com