Qendrim Husaj , Nderim Haxhiaj


You are not connected. Please login or register

Gjetja e drejtimit te Kibles (qabes)!!!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Gjetja e drejtimit te Kibles (qabes)!!! on Wed Sep 30, 2009 4:47 am

nDeRiM

nDeRiM
.
.
http://www.qiblalocator.com/
sqarim:
eshte shum leht te punohet
vetem jepni separi adresen(rrugen)pa numer,
pastaj qytetin,
kodin postar te qytetit,
si dhe shtetin

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

 
  •  

Create a forum on Forumotion | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com