Qendrim Husaj , Nderim Haxhiaj


You are not connected. Please login or register

Kaspersky Internet Security & Lifetime Patch & Key XP-Vis-W7

Go down  Message [Page 1 of 1]

nDeRiM

nDeRiM
.
.

Unë e di çelësat si të besueshme mund të jetë për Kaspersky. Ata marrin në listën e zezë, kanë përfunduar, ose ju nuk mund kurrë update. Not anymore! Nuk është një mënyrë për të aktivizoni llogarinë tuaj ËSHTË ose Av ose që të dy me një licencë Beta direkt nga Kaspersky veten. Kjo është një kohë aktivizim proces, dhe një herë është bërë ju kurrë nuk do të ketë të instaluar një tjetër kyç përsëri! Pasi të keni instaluar Kaspersky vetëm ndiqni këto hapa dhe ju do të keni leje juaj Beta në 5 minuta. Nëse ju nuk e keni Kaspersky IS ose AV tashmë ju mund t'i shkarkoni me këto lidhje. Ata janë. Exe kështu që nuk WinRAR nevojshme.Kaspersky Internet Security 2010
Check Download Links Code:

hotfile.com kis2010.0.0.463en.exe.html

QeNdRiM

QeNdRiM
.
.
flM SHUMë


_________________
_______________________
Me të vërtetë, jobesimtarët janë armiqtë tuaj të hapur" (Nisa, 101)


_______________________
Njeriu jeton me nje stoli, ai është turpi...
http://nektariivulosur.tk

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

 
  •  

Create free forum | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com