Qendrim Husaj , Nderim Haxhiaj


You are not connected. Please login or register

Mënyra praktike e faljes së namazit

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Mënyra praktike e faljes së namazit on Sat Oct 10, 2009 2:40 am

QeNdRiM

QeNdRiM
.
.
Për fëmijët dhe për ata që akoma kanë problem me mënyrën e faljes së namazit, ky është një libër shumë i përshtatshëm dhe praktik. Në të do të gjeni në hollësi për secilin namaz formën se si falet ai, me fotografi e me zë, me ç'rast krahas tekstit të duave (lutjeve) kryesore të namazit ju keni mundësinë edhe të dëgjoni se si lexohen ato, duke klikuar dy herë mbi shenjën e altoparlantit.


Punimi është në formatin PDF me një madhësi prej afro 73.3 MB dhe i komprimuar me Winrar.

Ju lutemi kini durim gjatë hapjes së dokumentit![u]Klikoni këtu...Kurse më poshtë keni mundësinë ta ndiqni faljen e namazit në mënyrë vizuele.

http://nektariivulosur.tk

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

 
  •  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com